20липня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Колишній військовослужбовець із Кіровоградщини відкрив власний бізнес

СУСПІЛЬСТВО

Колишній військовослужбовець із Кіровоградщини відкрив власний бізнес

Прикладом успішної самозайнятості є історія 37-річного пана Валерія, який перебував на обліку як безробітний в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості ще з 24 листопада минулого року.

 

АТОЧоловік проходив військову службу в ЗСУ за контрактом у зоні проведення антитерористичної операції (24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар»). Після закінчення проходження військової служби за контрактом повернувся до рідного селища. За освітою Валерій Іванович кухар, має досвід роботипродавцем-консультантом та продавцем непродовольчих товарів. Протягом тривалого часу у центрі зайнятості підбирали йому роботу. За відсутності підходящої, безробітний вирішив спробувати себе у роздрібній торгівлі, інформує провідний фахівець з питань зайнятості В. Крамаренко..

Пан Валерій проживає у відділеному селі, де є тільки один магазин, який не забезпечує попит всього населення. Колишній військовослужбовець вирішив, для більш повного забезпечення населення села товарами повсякденного попиту, відкрити власну торгову точку. Біля власної оселі, за власні кошти, чоловік збудував кав’ярню-магазин. Наситив заклад товаром за кошти одноразової допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності.

Торгує переважно продуктами харчування. У магазині колишнього безробітного вистачає клієнтів,а іноді в магазині навіть збирається черга.