СУСПІЛЬСТВО
Влада Кропивницького допомагає містянам врятуватися від спеки
- Останнє оновлення: 22 червня 2018
Дві рамки-розпилювача води – освіжувачі, що добре зарекомендували себе минулого року, працювати на території обласного центру й цьогоріч.

Про це повідомили в головному управлінні ЖКГ міської ради Кропивницького.
Із 10.00 до 18.00, на площі Героїв Майдану та біля фонтану «Наталка Полтавка» по вулиці Дворцовій, бажану прохолоду у спекотний день зможуть отримати всі охочі.
