СУСПІЛЬСТВО
Активісти Кропивницького вимагають зупинити вбивство тварин
- Останнє оновлення: 22 червня 2018
Сьогодні у Кропивницькому розпочала свою роботу дванадцята сесії міської ради міста сьомого скликання. Одним із питань, до якого намагалися привернути увагу міського голови та депутатів активісти міста, ситуація, яка склалася у місті щодо отруєння собак.

Останнім часом у соцмережах все частіше з’являюся повідомлення про масове знищення тварин у різних районах Кропивницького.
Волонтери та небайдужі містяни вимагають вжити заходів й зупинити вбивство.
«Громада міста вимагає від влади зібрати нараду, під час якої винести рішення про заборону продажу спеціальних медикаментів без рецептів, звернутися до поліції й тримати це питання на контролі», – зазначила у своєму виступі директор газети «Кіровоградська правда» Олена Данилишин.
