СУСПІЛЬСТВО
Бездіяльність правоохоронних органів Кропивницького призводить до свавілля містян
- Останнє оновлення: 25 червня 2018
У Кропивницькому невідомі вандали знищили та кинули до річки одинадцять урн, які були розташовані на набережній Інгулу.

Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов, під час участі у флешмобі на захист тварин перед міськрадою.
«Я також проти свавілля деяких містян. На жаль, у нашому місті ще багато таких. Понівечені пам’ятники, спалені ліфти, вкрадені люки та вбиті тварини – а винні не покарані. Це лише кілька прикладів бездіяльності правоохоронних органів Кропивницького», – зазначив Андрій Олександрович.
Також секретар міської ради наголосив, що критику з питань правопорушень кропивничани повинні не адресувати міському голові, а звертатися до поліції. Адже саме вони мають всі законні підстави, аби впіймати та покарати злочинців.
