СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщини особа військового, якого збило авто, встановлюється
- Останнє оновлення: 26 червня 2018
Вчора на виїзді з Кропивницького машина збила військовослужбовця 42-й окремої батареї тероборони. Про це написала на своїй сторінці у соцмережі Vira Savchenko.

Постраждалий повідомив, що пролежав чотири години. Поліція була, але два молодих офіцери відтягли його з проїжджої частини і поїхали...
Громада вкотре обурилися діями правоохоронних органів.
Але свій коментар цього інциденту висвітлив координатор соцсторінок «Центр надання допомоги учасникам АТО Кіровоградської ОДА» і «Патріот Кіровоградщини» Вадим Никитин.
За його словами, особа на фото, після медогляду у лікарні, відмовилася від медичної допомоги. На час госпіталізації чоловік перебував у нетверезому стані, представлявся різними прізвищами, документів і мобільного телефону не мав, тому НЕ факт, що є військовослужбовцем 42 го ОМПБ і військовим взагалі.
https://www.facebook.com
