СУСПІЛЬСТВО
Кропивничанам вручили відзнаки та ордер на довгоочікуване житло
- Останнє оновлення: 26 червня 2018
Сьогодні, 26 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради Кропивницького.
Перед початком засідання міський голова Андрій Райкович привітав усіх з прийдешнім святом – Днем Конституції України та вручив кропивничанам заслужені відзнаки міської ради і виконкому, інформує прес-служба міської ради.
«28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон – Конституцію України. Цей день можна назвати днем верховенства національних інтересів, днем загальноукраїнського єднання і духовного піднесення», – відзначив у вітальному слові очільник міста.
За особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, вагомі трудові здобутки, активну життєву позицію та з нагоди 22-ої річниці прийняття Конституції України відзнаками міської ради та виконавчого комітету За заслуги” ІІ ступеня нагороджені Дмитро Вадимович Голуб – депутат Фортечної районної ради сьомого скликання, член виконавчого комітету міської ради та Сергій Іванович Савенко – вчитель загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів № 16.
Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету цього дня отримали Сергій Васильович Кльоп – головний енергетик товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградхліб 2014", Тетяна Вікторівна Кондратенко – заступник начальника відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту населення Подільської районної ради та Тетяна Володимирівна Голуб – завідувач відділу кадрового та правового забезпечення Фортечної районної ради.
Кропивничанці Катерині Анатоліївні Кармазіній передали довгоочікуваний ордер на однокімнатну квартиру, у черзі на яку вона пербувала майже 40 років.
