СУСПІЛЬСТВО
Премії випускникам-медалістам та подяки їхнім батькам вручили в Новоукраїнці
- Останнє оновлення: 27 червня 2018
У Новоукраїнській об’єднаній територіальній громаді затвердилась добра традиція.

Другий рік поспіль випускників шкіл, які отримали медалі за успішне навчання та їхніх батьків відзначають і нагородами ОТГ, збираючись на неформальну зустріч із міським головою, інформує офіційний сайт міськради.
У дружньому колі із Олександром Корінним, директорами та вчителями шкіл, випускники та їхні батьки згадували шкільні роки, часом курйозні та веселі ситуації, обмінюються словами вдячності та теплими напутніми побажаннями.
«Вдруге ми вітаємо кращих із кращих учнів, які своєю наполегливістю, розумом, талантом не лише здобувають високі успіхи у знаннях, а й прославляють нашу громаду беручи участь у олімпіадах та конкурсах, як місцевих, так і всеукраїнських. Впевнений, що де б ви не жили, яку роботу не виконували, ви гідно представлятимете нашу громаду та всіляко сприятимете її розвитку», – зазначив у вітальному слові міський голова.
Цьогоріч семеро випускників Новоукраїнських шкіл здобули золоті та срібні медалі. За високі досягнення у навчанні їх преміювали, а їхнім батькам оголошено подяки.
