СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому вітали людей, які щодня вимушені боротися зі своєю недугою
- Останнє оновлення: 05 липня 2018
В обласному центрі в теплій і затишній атмосфері відсвяткували 85-у річницю створення Всеукраїнського товариства сліпих члени обласної та міської організацій цього об’єднання.

Невеличка зала клубу УТОС зібрала не лише активістів руху людей з вадами зору зі всієї області, а й їхніх друзів.
Святковий концерт, щирі вітання і побажання всіляких благ надихали присутніх, які вимушені постійно боротися зі своєю недугою, обмеженими можливостями, але при цьому не втрачати сили духу, в чому у них можуть повчитися цілком повносправні люди.
