СУСПІЛЬСТВО
Центральний корпус економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відреставрують до кінця року (ФОТО)
- Останнє оновлення: 06 липня 2018
Триває реконструкція основного корпусу економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.

Уже завершено всі монолітні та муровані роботи. Фахівці проклали електричні та кабельні мережі. Будівельники закінчили монтаж огорожі сходових маршів. Змонтували системи опалення, водопостачання та каналізації.

Завершили роботи з бетонування підлоги та встановлення міжкімнатних перегородок. На завершальній стадії – утеплення стін будівлі, проводять штукатурні роботи. Паралельно благоустроюють територію: закладають внутрішньобудинкові мережі та облаштовують фундаменти для огорожі.
Уже замовили проект ландшафтного дизайну скверу, фасадної та прилеглої території.
Завершення реконструкції основного корпусу інституту планується в нинішньому році.

