СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому робота працівників комунального підприємства не задовільняє міську владу
- Останнє оновлення: 09 липня 2018
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович обурений підняттям тарифів на воду. На цьому він наголосив під час апаратної наради у міській раді сьогодні, 9 липня.
«Усі засоби масової інформації говорять про зміни в оплаті, а очільник міста немає жодного офіційного документа з цього приводу», – зазначив Андрій Райкович.
Міський голова вказав представникам ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на всі недоліки, які зараз має ліквідувати підприємство, адже робота майстрів і технічного персоналу підприємства, щоденні потоки на вулицях міста його не задовольняють. А вже потім – вирішувати питання щодо підвищення вартості послуг.
