24лютого2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Очільник області Кіровоградської області закликає органи Нацполіції суворо покарати всіх хабарників

СУСПІЛЬСТВО

Очільник області Кіровоградської області закликає органи Нацполіції суворо покарати всіх хабарників

У Кропивницькому голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів нараду з питань взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з територіальними підрозділами Національної поліції. 

10 6

Нарада пройшла за участі начальника Головного управління Нацполіції в області Романа Козьякова, керівників територіальних підрозділів та галузевих служб органів Національної поліції, а також голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, керівників об’єднаних територіальних громад.

Під час зібрання голова ОДА наголосив, що одне з головних завдань сьогодення – це протидія корупції. 

«В області було зафіксовано кілька випадків вимагання і отримання представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування неправомірної вигоди.  Є люди, які не до кінця розуміють, що таке служіння народу і робота на державу. Деякі вважають, що це можливість використовувати свою посаду, щоб отримувати певний фінансовий зиск. Але ніхто з цим миритися не буде!», – наголосив Сергій Кузьменко.

Очільник області закликав органи Нацполіції прикласти максимум зусиль, щоб такі факти були розслідувані, усі винні були покарані, а суспільство дізналося про суть цих злочинів.

http://www.kr-admin.gov.ua