17лютого2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Міська влада Кропивницького започаткувала нову програму соціального захисту для учасників АТО

СУСПІЛЬСТВО

Міська влада Кропивницького започаткувала нову програму соціального захисту для учасників АТО

Сьогодні, 11 липня, у приміщенні обласного госпіталю для ветеранів війни у Кропивницькому міський голова Андрій Райкович та головний лікар лікувального закладу Геннадій Сябренко підписали меморандум про співпрацю.

11 12

Згідно меморандуму відтепер у закладі є офіційні посади психологів-реабілітологів. 

З 2015 року ці функції тут виконували три волонтери, а тепер на роботу вони влаштовані офіційно. Спеціалісти будуть надавати допомогу учасникам АТО та членами їхніх сімей.

 Ініціатива створення офіційних посад для психологів належить секретарю міської ради Андрію Табалову, а міський голова у свою чергу таку ідею підтримав.

11 13

«Ми зрозуміли, що це не має бути приватна ініціатива, вона повинна бути, як мінімум, на рівні місцевої влади. Оскільки більшість хлопців, що перебувають у госпіталі — це кропивничани, тому і програма має бути міська. Рішення шукали кілька місяців, і після низки процедур започаткували програму на базі управління соціального захисту населення, яка відтепер  працюватиме завжди, а завдання міської влади – постійно її розвивати і вдосконалювати», – зазначив Андрій Табалов.