СУСПІЛЬСТВО
Уряд визнав спроможними ще понад 70 ОТГ, дві з них – на Кіровоградщині
- Останнє оновлення: 11 липня 2018
Сьогодні, 11 липня, на засіданні Уряду визнали спроможними ще 72 громади, де перші вибори відбулися 24 грудня 2017 р. та 29 квітня 2018 р., а також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей, як адміністративні центри ОТГ.
Зокрема, спроможними визнано ще дві громади в Кіровоградській, області. Відтепер вони зможуть повноцінно здійснювати свої самоврядні повноваження, а також мають можливість добровільного приєднання до цих ОТГ.
Всього таких в Україні вже 653 ОТГ.
