13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Голова громадської ради при виконкомі міськради Кропивницького Леонід Лузан закликав не проводити засідання сьогодні

СУСПІЛЬСТВО

Голова громадської ради при виконкомі міськради Кропивницького Леонід Лузан закликав не проводити засідання сьогодні

На сьогодні, 12 липня, було призначене засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради міста Кропивницького.

12 9

Напередодні голова громадської ради Леонід Лузан на сторінці у Фейсбук закликав не проводити його.

«Як голова громадської ради повідомляю вам, що засідання, яке планувалось на 12 липня 2018 року не відбудеться, за що я прошу вибачення. Про причини такого кроку – у відео. Я розумію, що дехто з моїх заступників будь що намагається (і намагатиметься) провести це засідання саме 12 липня. Повідомляю вас про те, що ці дії мають за мету розколоти громадську раду. Сподіваюсь, що люди, про яких я пишу, схаменуться і не підуть на відвертий шантаж та дискредитацію Громадської ради», – йдеться в повідомленні. 

«Це засідання слід перенести, нагальності провести його саме сьогодні немає, бо ефективність буде низька. Одна з причин – саме на цей день призначено чергове засідання сесії міськради», – прокоментував начальник відділу з питань внутрішньої політики міськради Сергій Запорожан.