СУСПІЛЬСТВО
Ще одна втрата Кіровоградщини: тривале лікування не врятувало бійця
- Останнє оновлення: 13 липня 2018
Сьогодні, 12 липня 2018 року, після тривалої хвороби, викликаної в наслідок поранення в зоні АТО, помер боєць Окремої Роти, 17 ОМПБ – сержант Анатолій Михайленко з Кіровоградщини.

Про це повідомив у соцмережі радник міського голови Кропивницького з питань АТО Віктор Танцюра.
Анатолій Сергійович народився 11 березня 1972 року. Був командир відділення 2-го взводу 1 роти охорони.
У серпні 2014 року прибув у зону АТО, та виконував свої обов'язки на посту №2 (квіточка), біля с. Шуми, протягом 1,5 місяця, доки не отримав поранення.
Потім тривале лікування в шпиталях, але пухлина в мозку не давала спокою, відмовили ноги, втрата зору до повної сліпоти і як наслідок смерть.
За час служби сержант Михайленко запам’ятався товаришам як надійний боєць, на якого завжди можна розраховувати в скрутну хвилину. Добре знання зброї, відмінна військова підготовка, урівноваженість принесли йому заслужену повагу побратимів.
ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЮ!!!
Про місце та час поховання буде доведено додатково.
