СУСПІЛЬСТВО
Світло з’явиться там, де його не було взагалі: у Кропивницькому проведуть електромережі
- Останнє оновлення: 17 липня 2018
Сьогодні, 17 липня, під час під час прес-конференції у міськраді Кропивницького директор КП «Міськсвітло» Дмитро Тоток повідомив, що у крайніх частинах міста з’явиться освітлення.

Він також наголосив, що зі 100% роботи, лише 10% – заміна освітлення.
«Світло з’явиться там, де його взагалі не було 20-30 років. Наприклад, на провулках, вулицях Грушевського, Варшавській, Запорізькій, у дворах та приватних секторах», – розповідає Дмитро Тоток.
За його словами, на повний об’єм роботи потрібно 12-13 мільйонів гривень. Оскільки міськрада виділила 8 мільйонів гривень, КП «Міськсвітло» планує залучати інвесторів.
