СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині замінять 75 люків
- Останнє оновлення: 18 липня 2018
У понеділок, 16 липня, комунальне підприємство «Міськводоканал» розпочало планову роботу з перекриття водопровідних колодязів.

Про це повідомляє прес-служба міськради Бобринця.
Для тривалого терміну експлуатації міська влада купила 75 люків, а КП «Міськводоканал» виготовили армовані опорні кільця.

«Важливою проблемою в місті були відкриті або пошкоджені оглядові колодязі, які являють собою небезпеку для пішоходів, особливо дітей. Часто джерелом небезпеки є колодязь не на тротуарі, а на газоні, де через високу траву або сніг, особливо у вечірній час, зовсім не помітний», – йдеться у повідомленні.
