СУСПІЛЬСТВО
Кропивницькі патрульні виявили майже півтисячі водіїв у стані сп’яніння
- Останнє оновлення: 19 липня 2018
Від початку 2018 року кропивницькі патрульні виявили більше 462 водія з ознаками сп’яніння. З них – 91 за останній місяць.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Кіровоградської області.
«Літо – час відпусток і відпочинку! Сідайте за кермо лише тверезими і в гарному самопочутті. Не наражайте на небезпеку своїх рідних та друзів. Пам’ятайте! Алкоголь погіршує здатність оцінювати дорожню ситуацію та своєчасно реагувати на її зміни», – йдеться у повідомленні.
Керування транспортним засобом у нетверезому стані може призвести до дорожньо-транспортних пригод із важкими наслідками.
