СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому почали готуватися до агропромислової виставки АгроЕкспо-2018
- Останнє оновлення: 20 липня 2018
Вчора, 19 липня, у міськраді Кропивницького пройшло перше засідання робочої групи з питань підготовки та проведення Міжнародної агропромислової виставки «АгроЕкспо-2018».

Про це повідомляє міськрада Кропивницького.
Виставка проходитиме з 26 по 29 вересня.
На ній вперше проходитиме форум – готельно-ресторанний бізнес.На час проведення виставки продовжать маршрут № 113.
Від зупинки «Автостанція №2» ходитимуть безкоштовні перевезення до виставкових площ по вулиці Мурманській.
