25березня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: у Благовіщенському районі не впоралися з відбором на військову службу за контрактом

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: у Благовіщенському районі не впоралися з відбором на військову службу за контрактом

Відбір кандидатів на військову службу за контрактом є одним із головних завдань військових комісаріатів.

Днями на базі Кіровоградського обласного військового комісаріату провели семінар для посадових осіб кадрових підрозділів військових частин гарнізону та підбили підсумки результатів виконання завдань з відбору на військову службу за контрактом у І півріччі 2018 року. Про це ЗПУ повідомили в Кіровоградському обласному військовому комісаріаті.

55728«Планове завдання щодо відбору на військову службу за контрактом  у І півріччі поточного року для Кіровоградської області становило 680 осіб, із них відібрали та направили для подальшого проходження військової служби 615 кандидатів (90 % від визначеного завдання). 189 із них служитимуть у  військових частинах Кіровоградського гарнізону», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу комплектування та призову – заступника військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату підполковник Андрій Лисенко. 

За його словами, на 100 % із поставленими завданнями впоралися Знам’янський об’єднаний міський та районні Кропивницький, Маловисківський, Новгородківський, Новоукраїнський, Олександрівський і Устинівський військові комісаріати. Незадовільно проведена робота у Благовіщенському РВК.         

Довідково: з питань проходження військової служби за контрактом у ЗСУ можна звертатися до військових комісаріатів за місцем реєстрації або проживання.