СУСПІЛЬСТВО
Хлорування води у Кропивницькому – скоро все врегулюється
- Останнє оновлення: 24 липня 2018
Сьогодні, 24 липня, під час прес-конференції генеральний директор обласного КП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик розповіли про ситуацію з хлоруванням води у місті.

«Поки що, ми доставили весь необхідний хлор. Наступного тижня знову буде поставка. Окрім вітчизняного заводу, у нас з’явились іноземні постачальники хлору. З 1 серпня ситуація повністю врегулюється», – генеральний директор обласного КП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик.
За його словами, хлорування води у місті має проводитися двічі на рік – весною та восени. Цього року цієї процедури ще не було.
