СУСПІЛЬСТВО
В одному з міст Кіровоградщини центральна частина перетворюється на стихійне звалище (ФОТО)
- Останнє оновлення: 25 липня 2018
В Олександрії біля дев'ятиповерхового будинку на вулиці Скіфській, 2, утворилося велике стихійне звалище.

Про це повідомляє «Моя Олександрія».
«Зараз сюди везуть сміття вантажівками і тракторами», – про це розповіла мешканка будинку.
Кілька років тому тут був недобудований будинок, який розібрали.
Минулого року на місце колишнього фундаменту почали завозити землю, а місцеві діти зраділи, бо хтось пустив чутку, що тут буде футбольний майданчик.


Незабаром радість змінилася на розпач, бо гори землі спровокували принцип розбитого вікна.
Теорія розбитих вікон говорить про те, що при вигляді будь-якого безладу люди продовжують паскудити сильніше.
Так і тут – на пустир почали їздити вантажівки спочатку з будівельним сміттям, а зараз – просто сміттям. І це у центрі міста.


Жінка стверджує, що сміття завозять не тутешні жителі.
«Це не місцеві жителі, у нас є куди складати сміття. Сюди їдуть машини і трактори», – поділилася вона.
