24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО В одному з міст Кіровоградщини центральна частина перетворюється на стихійне звалище (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

В одному з міст Кіровоградщини центральна частина перетворюється на стихійне звалище (ФОТО)

В Олександрії біля дев'ятиповерхового будинку на вулиці Скіфській, 2, утворилося велике стихійне звалище.

4

Про це повідомляє «Моя Олександрія».

«Зараз сюди везуть сміття вантажівками і тракторами», – про це розповіла мешканка будинку.

Кілька років тому тут був недобудований будинок, який розібрали. 

Минулого року на місце колишнього фундаменту почали завозити землю, а місцеві діти зраділи, бо хтось пустив чутку, що тут буде футбольний майданчик.

7

6

Незабаром радість змінилася на розпач, бо гори землі спровокували принцип розбитого вікна. 

Теорія розбитих вікон говорить про те, що при вигляді будь-якого безладу люди продовжують паскудити сильніше.

Так і тут – на пустир почали їздити вантажівки спочатку з будівельним сміттям, а зараз – просто сміттям. І це у центрі міста.

5

8

Жінка стверджує, що сміття завозять не тутешні жителі.

«Це не місцеві жителі, у нас є куди складати сміття. Сюди їдуть машини і трактори», – поділилася вона.