СУСПІЛЬСТВО
Відключення аналогового ТБ на Кіровоградщині можуть відкласти ще на місяць
- Останнє оновлення: 27 липня 2018
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення може відтермінувати відключення аналогового сигналу по всій Україні ще на місяць-два.
Замість запланованої дати – 1 вересня, якщо після відключення аналогового сигналу з 1 серпня в Києві та Кіровоградській області будуть виявлені проблеми з запуском цифрового мовлення.
Про це повідомив відповідальний секретар Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Олександр Ільяшенко.
«Наше бачення – необхідно починати цей процес. Київ та Кіровоградська область чітко покажуть з 1 серпня які є проблеми з запуском. Можливе навіть невелике перенесення дати відключення з 1 вересня, але це вже не може бути на рік. Не більше, ніж на місяць», – повідомив посадовець.
За словами Ільяшенко, найбільша проблема існує через забезпечення тюнерами жителів сільської місцевості.
УНІАН
