СУСПІЛЬСТВО
Двоє мешканців із особливими потребами Кіровоградщини отримають автомобілі
- Останнє оновлення: 27 липня 2018
В обласній державній адміністрації пройшло засідання робочої групи, на якій було розглянуте питання безоплатної передачі у власність двом особам з інвалідністю автомобілів, що обслуговували їх і перебували на обліку в органах соціального захисту населення.

Члени комісії зважили на те, що вказані транспортні засоби експлуатувалися більше 10-ти років і підтримали рішення про їх передачу у власність особам, які ними користувалися.
http://www.kr-admin.gov.ua
