24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Сергій Кузьменко: На Кіровоградщині з’являться місця для збереження відходів

СУСПІЛЬСТВО

Сергій Кузьменко: На Кіровоградщині з’являться місця для збереження відходів

Сьогодні, 27 липня, під час публічного звіту голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко розповів про заходи, які проходять для збереження екології регіону.

403

2018 року на підтримку та збереження екології виділили 52 мільйона гривень. На думку голови облдержадміністрації, проблема зі сміттям на узбіччях доріг є важливою. 

«Важливим, я вважаю, є створення місць для збереження відходів. Нещодавно на узбіччях дороги, як їхати на Знам’янку з Кропивницького, була гора сміття. Зараз воно вивезено у спеціальне місце», – каже Сергій Кузьменко.