СУСПІЛЬСТВО
Для мешканців Кіровоградщини перехід на цифрове телебачення став проблематичним
- Останнє оновлення: 03 серпня 2018
Із 1 серпня нинішнього року, відповідно до рішення Національної ради з питань телебачення i радіомовлення, на Кіровоградщині відімкнули аналогове телебачення.
Мешканці області мали отримати на екранах власних телевізорів нову, якісну картинку, а в результаті – багато хто з них сьогодні бачить лише сіре мерехтіння.
Як з’ясувалося, містяни не були готові до переходу на альтернативний прийом телесигналу, хоча мова про це йшла тривалий час.
Того ж дня, як процес переходу на цифрове зображення розпочався, мешканці обласного центру та області, які попередньо не потурбувалися про придбання ТВ-тюнерів, почали негайно шукати їх у магазинах міста. Але тут на них чекав сюрприз – пристроїв або не було у наявності, або вартість не дозволяла зробити цю, як виявилося, недешеву покупку.
І якщо мешканці Кропивницького ще мають можливість усе ж таки десь придбати приставку, більшості селян доведеться зачекати, поки її доставлять до місця призначення.
НТН
