СУСПІЛЬСТВО
Кіровоградщина – одна з перших областей, де зводять сільські амбулаторії
- Останнє оновлення: 14 серпня 2018
Вчора, 13 серпня, під час апаратної наради начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Проненко повідомив, що Кіровоградська область – одна з перших, де будують нові сільські амбулаторії.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.
За його словами, минулого тижня пройшла нарада з організаціями, з якими укладені договори на будівництво нових амбулаторій в Новомиргородському, Маловисківському та Олександрійському районах.
«На Кіровоградщині вже розпочато будівництво нових сільських амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», – наголосив посадовець.
Будівництво першої амбулаторії стартувало у селі Протопопівка.
Як зазначив Сергій Проненко, згідно з проектно-кошторисною документацією, максимальний термін будівництва таких приміщень передбачає чотири місяці.
