СУСПІЛЬСТВО
Горить трава – на Кіровоградщині оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки
- Останнє оновлення: 15 серпня 2018
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили 7 пожеж на відкритих територіях.
Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.
Двічі виїздили на гасіння пожеж бійці 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія (с. Добронадіївка – 600 м2 трави та сміття, м. Олександрія – дерево).
По одному випадку подібних загорянь приборкали рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький (вул. Добровольського – 20 м2 сміття), 17-ї ДПРЧ м. Світловодськ (0,33 хвойної підстилки та 800 м2 трави біля районного центру), 22-ї ДПРЧ смт Устинівка (60 м2 трави у районному центрі), 27-ї ДПРЧ смт Новгородка (60 м2 трави за межами районного центру) та 32-ї ДПРЧ смт Петрове (с. Чечеліївка – 1800 м2 трави).
«Шановні громадяни! Зараз по області оголошено найвищий 5-й рівень пожежної небезпеки. Закликаємо вас бути вкрай обережними з вогнем, бережіть навколишнє середовище!», – застерігають рятувальники мешканців області.
