СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині рятувальники витягли цуценя з пожежної водойми
- Останнє оновлення: 16 серпня 2018
Вчора, 15 серпня, о 14.26 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у пожежну водойму на території Устинівської центральної районної лікарні впало цуценя.

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.
Рятувальники дістали цуценя з ями.
Песик не постраждав.

