25червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО В Олександрії створили штат для інклюзивного центру

СУСПІЛЬСТВО

В Олександрії створили штат для інклюзивного центру

В Олександрії провели конкурс на посади співробітників нового комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр».

114

Про це повідомляє «Моя Александрия».

Крім директора, на посаду якого раніше провели конкурс, у центрі  працюватимуть ще чотири фахівці:

- учитель-дефектолог;

- вчитель-реабілітолог з лікувальної фізкультури;

- вчитель-логопед;

- психолог.

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" створили у цьому році. Центр буде працювати на базі школи №2. 

Установа не тільки рекомендуватиме форму навчання дітям з особливими потребами, а й проводитиме коригувальні заняття.