СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині померла вагітна жінка у покинутому будинку
- Останнє оновлення: 20 серпня 2018
Вчора, 19 серпня, в Олександрії у покинутому будинку померла вагітна 38-рiчна жiнка.

Про це повідомляє "Моя Олександрія".
Повiдомлення про смерть спецслужбам передав чоловiк, який перебував з нею у будинку.
Встановили, що жiнка була неблагополучною.
У неї є троє дiтей, на яких вона позбавлена батькiвських прав.
Її дiтьми опiкується мати.
Причину смертi встановить експертиза.
