25червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині померла вагітна жінка у покинутому будинку

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині померла вагітна жінка у покинутому будинку

Вчора, 19 серпня, в Олександрії у покинутому будинку померла вагітна 38-рiчна жiнка.

7

 

Про це повідомляє "Моя Олександрія".

Повiдомлення про смерть спецслужбам передав чоловiк, який перебував з нею у будинку.

Встановили, що жiнка була неблагополучною. 

У неї є троє дiтей, на яких вона позбавлена ​​батькiвських прав.

Її дiтьми опiкується мати. 

Причину смертi встановить експертиза.