СУСПІЛЬСТВО
Кращі шахісти Кропивницького отримали гідні відзнаки
- Останнє оновлення: 30 серпня 2018
У Кропивницькому, в шаховому клубі «Гамбіт» пройшов міський шаховий турнір серед юнаків, чоловіків та ветеранів.

У змаганнях взяли участь 22 шахісти.
Серед чоловіків перемогу здобув Іван Ковальчук. Срібну медаль завоював Богдан Басько. Третє місце – у Станіслава Грищенко.
Перше місце серед юнаків посів Ярослав Петринський. Срібну медаль виборов Костянтин Криворог. Третім став Станіслав Михайленко.
У змаганні ветеранів золото завоював Микола Колісніченко. Друге місце посів Аркадій Аскері. Бронзовим призером став Віталій Вишніченко.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, а також отримали призи від президента обласної федерації шахів Ігоря Волкова.
