24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кращі шахісти Кропивницького отримали гідні відзнаки

СУСПІЛЬСТВО

Кращі шахісти Кропивницького отримали гідні відзнаки

У Кропивницькому, в шаховому клубі «Гамбіт» пройшов міський шаховий турнір серед юнаків, чоловіків та ветеранів.

30 18

У змаганнях взяли участь 22 шахісти.

Серед чоловіків перемогу здобув Іван Ковальчук. Срібну медаль завоював Богдан Басько. Третє місце – у Станіслава Грищенко.

Перше місце серед юнаків посів Ярослав Петринський. Срібну медаль виборов Костянтин Криворог. Третім став Станіслав Михайленко.

У змаганні ветеранів золото завоював Микола Колісніченко. Друге місце посів Аркадій Аскері. Бронзовим призером став Віталій Вишніченко.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, а також отримали призи від президента обласної федерації шахів Ігоря Волкова.

http://www.kr-rada.gov.ua