СУСПІЛЬСТВО
Мешканці Кіровоградщини звернулися по допомогу до голови ОДА
- Останнє оновлення: 30 серпня 2018
Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко провів особистий прийом громадян.

З питаннями до очільника області зверталися переважно жителі обласного центру, а також Голованівського та Маловисківського районів. Проблеми, які обговорювали під час прийому, переважно стосувалися надання допомоги на лікування.
Усі звернення будуть розглянуті відповідними органами влади, а заявників поінформовано про результати їх вирішення.
