СУСПІЛЬСТВО
Міська влада Кропивницького придбає містянам, які потребують соціальної підтримки, приймачі Т2
- Останнє оновлення: 31 серпня 2018
Міська рада Кропивницького подарувала приймач Т2 мешканці Кропивницького Валентині Василівні.

Жінка сорок років пропрацювала вчителем у ЗОШ №33 обласного центру. Останнім часом вона, після важкої хвороби, залишилася практично прикутою до ліжка. Майже ні з ким не спілкується, бо навіть по квартирі їй пересуватись важко. Не дивно, що телебачення відігравало в житті жінки вагоме значення.
«Найбільше я люблю дивитись веселі, розважальні програми. Але на початку місяця аналогове телебачення у Кропивницькому вимкнули, тож лишилась без улюблених телепрограм», - розповідає Валентина Василівна.
Міський голова Андрій Райкович дав доручення з’ясувати реальну картину: скільки саме таких літніх людей, які потребують приймачів Т2, проживають у Кропивницькому.
На щопонеділковій апаратній нараді буде поставлено завдання управлінню соціального захисту, керівникам районів, квартальним, керівництву «Гарячої лінії» зібрати необхідну інформацію.
«Гадаю міська влада знайде кошти і можливість забезпечити самотніх літніх людей необхідною електронною приставкою», - підкреслив очільник міста.
