СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому пройшов флешмоб для підприємців
- Останнє оновлення: 03 вересня 2018
У Кропивницькому команда юстиції провела флешмоб з нагоди Дня підприємця.

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області організували вуличне інформування мешканців міста.

Під час заходу підприємці обласного центру змогли задати питання спеціалістам та отримати на них вичерпні відповіді.

