СУСПІЛЬСТВО
Щурі у будинках Кропивницького з’являються з вини мешканців?
- Останнє оновлення: 03 вересня 2018
Керівник спеціалізованої інспекції Кропивницького Андрій Максюта прокоментував ситуацію щодо стихійного звалища по проспекту Університетському.

У засобах масової інформації з’явилося повідомлення, що на 101 мікрорайоні в помешканнях з’явилися щурі.
Як з’ясувалося, земельна ділянка, де зараз виросло сміттєзвалище, була надана під будівництво житлового будинку підприємству «Дніпровір». Але наразі воно ліквідоване, а власником стала інша особа, яка гарантувала прибирання сміття.
«Цей бруд із неба не впав, його сюди накидали місцеві жителі, яким «важко» донести сміття до контейнерних майданчиків. А тепер викликають усіх, аби приїздили та очистили територію, бо воняє і щурі», – зазначив посадовець.
https://www.facebook.com
