СУСПІЛЬСТВО
Міська влада Кропивницького придбає телеприймачі Т2 самотнім літнім людям
- Останнє оновлення: 03 вересня 2018
Сьогодні, 3 вересня, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович доручив міській “Гарячій лінії” відслідкувати подібні звернення громадян і реєструвати контакти цих людей.

Про це повідомляє міська рада міста.
“Я звертаюся до керівників районів — дайте команду управлінням соцзахисту, терцентрам з'ясувати за категорією самотніх людей похилого віку, хто реально не має цього тюнера. Ми повинні допомогти таким мешканцям міста з придбанням необхідного обладнання. А управління соціальної підтримки населення через коригування в галузевій програмі централізовано перерахує кошти на придбання цих приймачів. Люди похилого віку, особливо нужденні, не повинні залишитися без телебачення, бо для них це частина життя”. — каже Андрій Райкович.
