24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому автопарк приватних перевізників складається із машин малої пасажиромісткості

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому автопарк приватних перевізників складається із машин малої пасажиромісткості

На сьогодні у Кропивницькому перевезення пасажирів здійснюють 36 автотранспортних одиниць, з яких 11 – працює і звичайному, 25 –  в режимі маршрутного таксі.

04 6

Про це повідомив начальник управління розвитку  транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун.

Міські автобусні маршрути обслуговують 8 перевізників, серед яких – одне комунальне підприємство та 7 приватних. Майже всі вони мають власну виробничу базу, яка дозволяє здійснювати необхідний комплекс техпослуг.

«Рухомий склад автобусів приватних перевізників здебільшого складається із машин малої пасажиромісткості – це 420 одиниць та 15 – середньої місткості (маршрут «1-Ц Центральний»). Відповідальність за технічний стан машин покладається на власників», – повідомив посадовець.

Також кропивничан у робочі дні перевозять 23 тролейбуси, а у вихідні – 13.