СУСПІЛЬСТВО
Підприємці Кропивницького просять створити новий муніципальний ринок
- Останнє оновлення: 06 вересня 2018
Сьогодні, 6 вересня, під час сесії міської ради Кропивницького, до депутатів звернулися підприємці ринку «Новомиколаївські торгівельні ряди».
Як повідомила під час виступу фізична особа Вікторія Кравець, продавці, які працюють на ранку, до 30 вересня мають покинути свої робочі місця.
«Більшість з нас працюють на ринку з моменту його створення. Ми регулярно сплачуємо оренду, податки. У такій ситуації нам лишається йти на вулицю. Люди залишаються без джерела фінансування», – зазначила підприємець.
Люди просять міську владу знайти можливість залишити цей ринок, або створити новий муніципальний, де вони могли працювати на користь громади.
Читайте також: Андрій Табалов: Міська влада Кропивницького зацікавлена у пошуку компромісу та уникненні соціального вибуху
