24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Мешканців Кіровоградщини просять не виставляти фото дітей у сомережах

СУСПІЛЬСТВО

Мешканців Кіровоградщини просять не виставляти фото дітей у сомережах

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба звернувся до батьків із закликом не розповсюджувати інформацію про своїх дітей в соціальних мережах.

11 14

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Мені приємно бачити щасливі фото дітей, якими діляться батьки у соцмережах. Проте хочу наголосити на небезпеці такого, здавалося б, «невинного» захоплення. Часто батьки власноруч допомагають зловмисникам. На жаль, не всі люди світу бажають добра нашим дітям», –  наголосив посадовець.

Він також закликав не фотографуватися з дітьми біля шкіл, де видно її назву, позначати місцеперебування, зазначати прізвище та ім’я дітей.

«Цю інформацію можуть використати зловмисники та нашкодити вашій дитині», – пояснив дитячий омбудсмен.

Нагадаємо, раніше Микола Кулеба розповів, що кожної години в Україні до поліції надходить заява про зникнення дитини. Більшість зі зниклих знаходять у першу добу.

Наразі у базі зниклих дітей до 18 років – близько 50 осіб. 

https://tsn.ua