СУСПІЛЬСТВО
Кіровоградщина: у Новомиргороді збудують сонячну електростанцію
- Останнє оновлення: 11 вересня 2018
У Новомиргороді розпочалися підготовчі роботи, щодо будівництва сонячної електростанції потужністю 10 МВт.

Про це повідомив міський голова міста Ігор Забажан.
Електростанція займатиме майже 20 га землі.
Раніше там розміщувалося стихійне сміттєзвалище.
«Проект передбачає створення 25 нових робочих місць та близько 300,0 тис.грн. надходжень до міського бюджету у вигляді орендної плати за землю. Запустити електростанцію заплановано до кінця 2019 року», – йдеться у повідомленні.
