24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині штрафуватимуть містян, які виносять сміття до чужих контейнерів

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині штрафуватимуть містян, які виносять сміття до чужих контейнерів

В Олександрії під час проведення рейдів муніципальною поліцією разом із коммунальниками виявили 12 порушників, які виносили сміття у контейнери чужих багатоповерхівок.

11 21

Левова частка – це жителі приватного сектору, котрі не мають договорів на вивезення відходів. Вони без дозволу користуються контейнерами, часто спричиняючи їх переповнення, оскільки баки розраховані лише на мешканців багатоповерхівок. 

Також, залишаючи побутовий непотріб на самих майданчиках, вони засмічують прибудинкову територію.

На порушників було складено протоколи, що розглядатимуться адміністративною комісією. 

За відповідне порушення передбачається штраф у розмірі до 1360 грн.

http://alnews.com.ua