23квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Борг теплогеруючих підприємств Кропивницького перед НАК Нафтогаз України становить півмільярда гривень

СУСПІЛЬСТВО

Борг теплогеруючих підприємств Кропивницького перед НАК Нафтогаз України становить півмільярда гривень

У Кропивницькому пройшло засідання «круглого столу» щодо газопостачання теплогенеруючих підприємств міста у новому опалювальному сезоні.

13 14

Заступник міського голови Олександр Мосін запросив до розмови представників обласної та міської влади, а також представників ВАТ «Кіровоградгаз» та тепловиків Кропивницького.

«Нам необхідно вирішити ці питання за круглим столом, аби розробити алгоритм дій та визначитися із подальшим планом робіт у цьому напрямку», – повідомив посадовець.

Олександр Володимирович зазначив, що розмова мала відбутися саме із першими особами газовиків, але директор «Кіровоградгазу» так і не прийшов на зустріч.

Першою до виступу запросили представницю ВАТ «Кіровоградгаз», яка повідомила, що їхнє підприємство до початку нового опалювального сезону повністю готове. Щодо міста, то на сьогодні борг по двох теплогенеруючих підприємствах за спожитий газ перед НАК Нафтогаз України становить півмільярда гривень.  

Заступник міського голови розповів про сьогоднішній стан розрахунків та бачення вирішення нагальних проблем щодо ліквідації заборгованості й оновлення системи теплозабезпечення міста.

«Влада не знімає із себе відповідальності щодо вирішення фінансових питань. Ми робимо все можливе, аби поліпшити ситуацію. Але сьогодні у Кропивницькому дуже складне становище. ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Теплоенергетик» від початку були розраховані на вироблення значно більшої кількості теплової енергії, ніж вони поставляють сьогодні – дуже багато людей відмовилися від послуг централізованого теплозабезпечення і через це підприємства несуть збитки», – зазначив Олександр Мосін.

Нині міська влада пропонує все ж таки зустрітися із керівництвом ВАТ «Кіровоградгаз» та підписати відповідний документ, згідно з яким усі сторони діалогу мали б виконувати певні зобов’язання щодо належного і якісного проведення опалювального сезону у Кропивницькому.