СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: територія біля жіночої консультації №1 стала зеленішою
- Останнє оновлення: 14 вересня 2018
Сьогодні, 14 вересня, міський голова Андрій Райкович та секретар міськради Андрій Табалов долучилися до озеленення території біля жіночої консультації №1 обласного центру.

Про це повідомляє міська рада міста.
Цьогоріч на території закладу виконали ремонтні роботи з утеплення фасаду, замінили всі вікна, облаштували ганок, пандус та встановили новий паркан.
“Сьогоднішній день умовно-символічно ми визначили як День здоров’я та медицини. У жіночій консультації обслуговується 37 тисяч жінок. Материнством і дитинством впродовж останніх років міська влада опікується системно, і ми не припинимо цієї роботи”, — сказав Андрій Райкович.
На підтвердження своїх слів міський голова вручив ключі від автомобіля для спеціалізованих перевезень жіночій консультації № 1.
Після урочистостей Андрій Райкович й Андрій Табалов допомагали персоналу медзакладу озеленити територію. Разом вони висадили понад 20 саджанців ялівця.

