СУСПІЛЬСТВО
Усе більше учнів Кіровоградщини розраховуються за обіди в шкільних їдальнях банківською карткою
- Останнє оновлення: 18 вересня 2018
Уже в 53 школах Кіровоградщині діти оплачують сніданки та обіди банківською карткою.

Так, учні загальноосвітнього навчального закладу №10 Олександрії розраховуються карткою ПриватБанку, який обладнав шкільну їдальню терміналом для приймання карток Юніора, що дозволяє дітям швидко оплачувати обіди та покупки в шкільному буфеті.
За допомогою спеціальної програми батьки бачать усі операції за карткою та мають можливість зручно перераховувати на неї кишенькові гроші. А у дітей буде менше спокуси витратити гроші на щось непотрібне.
Для дітей і батьків участь у програмі безкоштовна!
