20липня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині статус учасника-добровольця надає право користуватись пільгами для учасників АТО

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині статус учасника-добровольця надає право користуватись пільгами для учасників АТО

Під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлани Лобанової пройшло перше засідання обласної комісії з визнання учасниками-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України.

20 6

До її складі увійшли керівники структурних підрозділів ОДА, військові, представники Української добровольчої армії, громадськість.

Учасники засідання розглянули заяву та пакет документів від мешканця Кропивницького, бійця 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії Сергія Таранухи, 1989 року народження, згідно яких, він із 13 липня 2016 року по 2 травня 2018 року проходив службу у складі зазначеного батальйону. 

Доброволець також надав документ, завірений військово-цивільною адміністрацією міста Красногорівки Мар'їнського району Донецької області в тому, що він постійно перебував з 10 березня 2017 року по теперішній час (на момент видачі довідки) для виконання бойових завдань в 5 ОБ АТ УДА штурмова рота як боєць. 

Про поранення, отримані під час АТО, засвідчила виписка з лікарні ім. Мечнікова, де Сергій перебував на стаціонарному лікуванні.

Після обговорення, комісія шляхом відкритого голосування одноголосно підтримала звернення Сергія Таранухи щодо визнання його учасником-добровольцем АТО.

Як зазначила Світлана Лобанова, захисник отримає відповідне рішення протягом п’яти днів. Статус учасника-добровольця надалі надає йому право користуватись пільгами для учасників антитерористичної операції.

http://www.kr-admin.gov.ua