24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький: постачання води перейде в руки професіоналів своєї справи

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький: постачання води перейде в руки професіоналів своєї справи

Система водопостачання селища Нового у Кропивницькому буде передана на баланс обласного комунального підприємства «Дніпро-Кіровоград». 

22 5

Відповідне рішення прийняла Кіровоградська обласна рада.

Приєднання водопровідно-каналізаційного господарства селища Нового до обласного водогону є кроком до підвищення якості забезпечення питною водою великого мікрорайону міста. 

Міська влада довго і наполегливо лобіювала прийняття такого рішення, вела активну роз’яснювальну роботу, надавала необхідні розрахунки і висновки.

Зважаючи на важливість питання, у роботі сесії обласної ради взяли участь міський голова Андрій Райкович і його профільний заступник Олександр Мосін.

«Що дасть таке рішення місту і мешканцям селища? Найперше – постачання води у селищі перейде в руки професіоналів своєї справи, а КП «Теплоенергетик», який до цього займався крім генерації електроенергії і тепла, ще і водопостачанням, зможе активніше вирішувати питання підвищення ефективності теплозабезпечення житла, соціально-культурних об’єктів і підприємств селища Нового. Відповідно, підвищиться якість водопостачання при тому, що тариф для «новенчан» буде єдиним, розрахованим для всього водогону. При цьому мова про під’єднання ВКГ Нового до дніпровської води поки не стоїть. Селище буде, як і раніше, отримувати воду з місцевих джерел», –  наголосив Олександр Мосін. 

http://www.kr-rada.gov.ua