СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому пройшли збори спортивної Асамблеї
- Останнє оновлення: 28 вересня 2018
Вчора, 27 вересня, у міськраді Кропивницького пройшла звітно-виборча Асамблея відділення НОК України в Кіровоградській області.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.
За активну і плідну співпрацю, особистий вагомий внесок у популяризацію та розвиток олімпійського руху в області, пропаганду олімпійських ідеалів відзначили шість найактивніших членів осередку.
На Асамблеї підбили підсумки роботи відділення в 2014-2018 роках і затвердили звіт ревізійної комісії.
Діяльність олімпійського відділення піднялося з 25 на 14 місце серед регіональних осередків країни.
Пройшли вибори нового складу відділення. Головою олімпійського руху Кіровоградщини на наступні чотири роки переобрали Олександра Кузьміна, якого підтримали 63 члени відділення із 65 зареєстрованих.
Делегати Асамблеї обрали новий склад виконкому відділення, до якого увійшли 16 фахівців фізкультурно-спортивної галузі, затвердили склад ревізійної комісії та одноголосно підтримали пропозицію рекомендувати на посаду голови Національного олімпійського комітету України на наступний період його нинішнього керманича, олімпійського чемпіона, героя України, члена виконкому Міжнародного олімпійського комітету Сергія Бубку.
