24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничани й надалі відстоюватимуть власне право на чисте місто

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничани й надалі відстоюватимуть власне право на чисте місто

У Кропивницькому розпочали роботи з наведення благоустрою прибудинкової території  по вулиці Генерала Жадова.

01 6

Як вже повідомлялось, в обласному центрі нещодавно пройшла зустріч секретаря міської ради Андрія Табалова, керівників житлово-комунального господарства, спеціалізованої інспекції міста та представників засобів масової інформації із мешканцями будинку № 30 по вулиці Жадова.

Підставою для зібрання стало невдоволення громади, яка вже багато років споглядала та намагалася привернути увагу влади Кропивницького до котловану, що перетворився на сміттєзвалище та розплідник щурів.

За результатами заходу, орендар-власник пообіцяв до кінця місяця прибрати територію. 

28 вересня із котловану вивезли все побутове сміття та старі гілки, які накопичувалися тамроками.

Про це повідомила у соцмережі  Надія Барабаш.

«Тепер він не нагадує стихійне сміттєзвалище, адже його територію приведено до належного санітарного стану. Наступним етапом благоустрою даної ділянки буде заміна паркану, який знаходиться в аварійному стані та становить загрозу для оточуючих, на більш надійний, а також перенесення його від першого під’їзду житлового будинку згідно з будівельними нормами, бо від такого сусідства у будинку вже пішли тріщини», – йдеться в інформації. 

Містяни готові й надалі контролювати роботи, пов’язані з наведенням ладу на території недобудови.