СУСПІЛЬСТВО
Вулиці Кропивницького мають бути чистими від опалого листя
- Останнє оновлення: 01 жовтня 2018
На цьому наголосив під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Він дав доручення представникам ЖЕО, аби ті організували роботу з прибирання.
«У необмеженій кількості безкоштовно листя прийматимуть на полігон. Стан екології у місті має бути безпечним та контрольованим», – зауважив очільник міста.
